Marten.cz - odborná dokumentace

Profil společnosti

Dovolte nám se ve stručnosti představit...
 

Marten, silné zázemí pro Váš růst

Společnost Marten působí na českém trhu od roku 1993. Základním posláním společnosti je poskytovat komplexní jazykové, grafické i tiskařské služby.

Kontinuální rozvoj celé společnosti je charakterizován orientací na kvalitní služby, moderní technologie a efektivní projektový management. To nám umožňuje získávat stále širší okruh spokojených zákazníků a tím i upevňovat stabilní pozici na českém trhu překladatelských a polygrafických služeb.

Naší hlavní specializací jsou především projekty technické povahy. Přeložíme veškeré dokumenty, navrhneme grafický design návodů, prospektů a katalogů, vytiskneme, svážeme, uskladníme a doručíme zhotovené materiály k Vám nebo Vašim zákazníkům. Díky našim zkušenostem, úsilí a zároveň schopnosti získat a udržet si důvěru zákazníků spolupracujeme stále s velkým procentem našich původních klientů. Většina z nich se řadí mezi prestižní výrobce automobilů.

Jsme záruka kvality

Je zřejmé, že pouze služby nejvyšší kvality a exkluzivity zajistí potřeby těch nejlepších. Díky zkušenostem a získaným znalostem víme, že je nutné, aby se naše služby lišily od konkurence a udržovaly si vždy nejvyšší úroveň a kvalitu.

S rozvojem společnosti došlo v průběhu léta 2012 ke změně jejího sídla tak, aby se stala dostupnější a mohla svým klientům nabídnout reprezentativní a moderně vybavené prostory. Nově sídlíme na ul. Českobrodská 48 v pražském Hloubětíně.

© 2013 Marten, spol. s r.o.   |   Českobrodská 876/48, 190 00 Praha 9   |   Tel.: +420 281 861 350, e-mail: marten@marten.cz

Poptávka služeb

Klientská sekce

Přihlašovací údaje