Marten.cz - odborná dokumentace


Odborné překlady dokumentů do mnohých jazyků se staly nedílnou součástí naší práce. Naši překladatelé jsou zkušení profesionálové se specializací nejenom na daný cílový jazyk, ale také na odbornou tematiku, jako je např. strojírenství, marketing, finance. Pro překlady využíváme sofistikované CAT nástroje. Jsme vždy připraveni dodržovat požadovanou terminologii každého klienta a vytvořit platné terminologické slovníky. Kromě vysoké kvality můžeme svým klientům nabídnout dostatečnou kapacitu k provádění rozsáhlých překladů v krátkých dodacích termínech.

Široká škála jazyků

Zajistíme překlady a korektury ve všech světových jazycích.

Expresní překlady

Vynikáme v realizaci expresních překladů během několika hodin nebo dnů. Za expresní překlady do druhého dne neúčtujeme expresní příplatky.

CAT překlady - překlady podporované počítačem

Při překladech využíváme CAT nástroje - software funngující na principu překladových pamětí.

Překlady se soudním ověřením

Překlad vyhotoví soudem registrovaný překladatel.

Korektury rodilými mluvčími

Stylistické a gramatické korektury textů.

DTP zpracování

Jako doplňkovou službu nabízíme DTP zpracování libovolného formátu. Naše DTP oddělení provede jakkoliv náročnou grafickou úpravu textu. Přeložený dokument bude věrnou kopií originálu. 

© 2013 Marten, spol. s r.o.   |   Českobrodská 876/48, 190 00 Praha 9   |   Tel.: +420 281 861 350, e-mail: marten@marten.cz

Poptávka služeb

Klientská sekce

Přihlašovací údaje