Marten.cz - odborná dokumentace

Kariéra

Aktuální volné pracovní pozice

Korektor/Překladatel

Společnost Marten, spol. s r.o. hledá vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici korektora/překladatele do překladatelského oddělení. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, 40 hod. týdně. Nástup možný ihned, ideálně v průběhu října 2014.

Náplň práce:

  • srovnávací a jazykové korektury překladů a překlady s odborným zaměřením na oblast automotive
  • sledování a vyhodnocování kvality překladů a korektur
  • sledování a koordinace pomůcek k překladům, vytváření terminologických slovníků a databází
  • spolupráce při řešení lingvistických problémů v souvislosti s požadavky na kvalitu překladu

Základní předpoklady a požadavky na uchazeče o tuto pozici:

  • min. VŠ vzdělání 1. stupně (v ideálním případě obecná filologie / překladatelství - tlumočnictví, je možné kompenzovat praxí v oboru)
  • velmi dobrá aktivní znalost německého jazyka a alespoň jednoho dalšího světového jazyka (ideálně angličtiny) výhodou
  • výborná znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
  • dobrá znalost práce s počítačem
  • příjemné vystupování
  • zodpovědný a proaktivní přístup
  • samostatnost, flexibilita
  • komunikační a koordinační schopnosti

Úspěšné kandidátce / úspěšnému kandidátovi nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost práce v kanceláří a formou home office
  • zaškolení pro práci s CAT systémy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis v českém a německém nebo anglickém jazyce na níže uvedené kontakty nebo se zaregistrujte jako nový dodavatel zde. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Marten, spol. s r. o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

© 2013 Marten, spol. s r.o.   |   Českobrodská 876/48, 190 00 Praha 9   |   Tel.: +420 281 861 350, e-mail: marten@marten.cz

Poptávka služeb

Klientská sekce

Přihlašovací údaje